- Status Closed
- Percent Complete
- Task Type Błąd
- Category Moduł
- Assigned To No-one
- Operating System wszystkie
- Priority Very Low
- Reported Version v0.5b
- Due in Version v0.5c
-
Votes
1
- froniu1 (26.01.2019)
- Private
Attached to Project: LWPM Comfort Module
Opened by Selko - 23.01.2019
Last edited by LWPM - 05.02.2019
Opened by Selko - 23.01.2019
Last edited by LWPM - 05.02.2019
FS#269 - Needle Sweep
W wersji 0.5b mam problem z zegarami ponuruchomieniu. W needle sweep nie bierze udziału wskazówka od temperatury. Do tej pory nie było z tym problemu. Nie zmieniłem ustawień po udate z 0.5 na.0.5b.
Dodatkowo po uruchomieniu akcji z przycisku do tej pory pojawiała sie jej nazwa na wyswietlaczu wiec bylo wiadomo ze sie wykonuje np podziękowanie teraz akcja rusza ale brak opisu w ttm czasie na wyświetlaczu.
Loading...
Available keyboard shortcuts
- Alt + ⇧ Shift + l Login Dialog / Logout
- Alt + ⇧ Shift + a Add new task
- Alt + ⇧ Shift + m My searches
- Alt + ⇧ Shift + t focus taskid search
Tasklist
- o open selected task
- j move cursor down
- k move cursor up
Task Details
- n Next task
- p Previous task
- Alt + ⇧ Shift + e ↵ Enter Edit this task
- Alt + ⇧ Shift + w watch task
- Alt + ⇧ Shift + y Close Task
Task Editing
- Alt + ⇧ Shift + s save task
nazwa akcji uruchamianej z przycisku pojawi się tylko wtedy, gdy aktywna zakładka na wyświetlaczu jest inna od zakładki radia... masz tak?
No i w razie czego zmien konfiguracje tzn ustaw na nowo jesli chodzi o needle. U mnie needke dziala ok w vc lift.
https://youtu.be/HvjR3QFmEhs Tak to wygląda
Jeśli chodzi o te akcje i zakładki to tak jest można to zmienić głównie mam radio w czym to przeszkadza ?
Chodzi o to ze modul wykozystuje okienko informacyjne radia do wyswietlania tych napisow. Ale te okienko wyseietla sie tylko jak jest inna zakladka niz radio. Bo w radiu te okienko nie jest potrzebne bo wszystko widac na biezaco. Wg mnie jest to ograniczenie cida.
Spoko rozumiem ale pozostaje problem opc scan. Zmieniłem konfiguracje na czas trwania 1000 i czas od wykrycia silnika 1000 i bez zmian wskazowka temperatury nie współpracuje.
No wyglada na to ze jest do poprawy needle.
Trzeba to poprawić bo było wcześniej w v4 dobrze ja zrobiłem update od razu juz na v5b i tak to wygalda
Teraz jest ok
Jest obecnie już dobrze. Dziękuję.