All Projects

ID Category Task Type Priority Severity Summary Status Progress
 341 ModułBłądVery LowLow Kasowanie błędów Closed
100%
Task Description

Nie działa kasowanie błędów. Po wciśnięciu opcji pojawia sie komunikat że bledy zostaną usunięte. Znika następnie na dole jest napis chwileczkę i nic sie nie dzieje.

 321 ModułBłądVery LowLow Brak możliwości wyłączenia komunikatu regulacji głośnoś ...Closed
100%
Task Description

Brak możliwości wyłączenia opcji regulacji głośności. Raz włączonej nie da się wyłączyć i przy automatycznej regulacji do prędkości auta na wyświetlaczy ciągle pojawiają się komunikaty z wartością głośności.

314ModułNowa funkcjaVery LowLowEsp OffNiepotwierdzony
0%
Task Description

Czy jest możliwość dodania akcji wyłączenia ESP ? Tak zeby mozna bylo wyłączyć kontrolę trakcji ma jakis czas z dowolonego zaprogramowanego przycisku.

312ModułNowa funkcjaVery LowLowPrzyśpieszenieNiepotwierdzony
0%
Task Description

Fajna by byla funkcja dajaca możliwość pomiaru prędkości w dowolnym zakresie wybrnaym przez użytkownika 0-100 lub 100-200 i inne. Wybieramy dowolny zakres i od do leca sekundy. Dobrze tez gdyby kilka wynikow mozna bylo zapisać

 269 ModułBłądVery LowLow Needle Sweep Closed
100%
Task Description

W wersji 0.5b mam problem z zegarami ponuruchomieniu. W needle sweep nie bierze udziału wskazówka od temperatury. Do tej pory nie było z tym problemu. Nie zmieniłem ustawień po udate z 0.5 na.0.5b.
Dodatkowo po uruchomieniu akcji z przycisku do tej pory pojawiała sie jej nazwa na wyswietlaczu wiec bylo wiadomo ze sie wykonuje np podziękowanie teraz akcja rusza ale brak opisu w ttm czasie na wyświetlaczu.

 267 ModułNowa funkcjaVery LowLow Światła wsteczny Closed
0%
Task Description

Czy da sie zrobić tak żeby razem ze światłami wstecznymi przy wrzuceniu R zapalaly i gasły przeciwmgielne tył ?

Czy da sie zrobić tak żeby po jednym nacisnieciu bez konieczności trzymania przycisku zamka w pilocie zamykaly sie lusterka drzwi okna i szyberdach ?

Showing tasks 1 - 6 of 6 Page 1 of 1

Available keyboard shortcuts

Tasklist

Task Details

Task Editing