All Projects

IDCategoryTask TypePrioritySeveritySummaryStatusProgress
449ModułNowa funkcjaVery LowLowWłączanie oświetlenia bagażnika przy otwarciu drzwiNiepotwierdzony
0%
Task Description

Czy dałoby się zrobić żeby przy otwarciu którychkolwiek drzwi, a zwłaszcza tylnych włączała by się lampka w podsufitce w bagażniku?
Mam zafire z irokezem (inna lampka nad środkowym rzędem siedzen o ile ma to znaczenie) i RECem z alarmem (to pewnie ma znaczenie) i u mnie lampka bagażnika zapala się tylko gdy bagażnik jest otwarty. Natomiast gdy otwarte są drzwi, bagaznik nie świeci. Przeszkadza to gdy w ciemnościach pasazerowie zajmują miejsca w ostatnim rzędzie/bagażniku. Od początku myślałem ze jest to źle pomyślane i że tak samo jest w każdej zafirze.
Jednak kiedyś znajomy miał przez chwilę zafire z bardzo ubogim wyposażeniem i jakie było moje zdziwienie gdy tam bagażnik świecił się po otwarciu drzwi. Niestety było też w drugą stronę o ile dobrze pamiętam, czyli otwarcie bagażnika skutkowało też włączeniem oświetlenia kabiny. Wnioskuję, że w wersji bez reca jest to wszystko połączone razem, a rec ma oddzielne sygnały i dlatego tak jest.

W każdym razie czy jest możliwe, żeby w moim aucie moduł załączał oświetlenie bagażnika gdy zostaną otwarte drzwi? Widziałem, że w opcomie mogę zaświecić lampkę bagażnika, więc być może dało by się przekonać ten wspaniały magiczny moduł do tej sztuczki;)

 448 ModułNowa funkcjaVery LowLow Wyświetlanie temperatury obok spalania chwilowego w bc Closed
100%
Task Description

Chciałbym zapytać czy dałoby radę umieścić temperaturę oleju AT w polu spalanie chwilowe, z jego prawej strony analogicznie jak jest pokazana temperatura silnika w polu zasięgu ( ta która może zamiennie się wyświetlać razem z poziomem dpf przy odpowiednim procencie jego zapełnienia). Czyli mając włączoną zakładkę ze spalaniem chwilowym i zasięgiem (mam dwuliniowy cid) miałbym temperaturę AT pod temperaturą silnika.

 446 ModułBłądVery LowLow Zaniknięcie komunikatów o otwartych drzwiach i pokrywac ...Closed
100%
Task Description

Moduł przestał sygnalizować otwarcie drzwi lub maski i klapy bagażnika.
Zaraz po wprowadzeniu aktualizacji z tą funkcją działało to u mnie pięknie. Mam fabryczny REC z alarmem, wyświetlacz ustawiony jest na pokazywanie danych na zakładce navi. Navi nie mam.
Później po aktualizacji z poprawką wykrywania maski tez działało super. Niestety jakiś czas później zorientowałem się że komunikaty przestały się pojawiać. Było to ok dwie aktualizacje oprogramowania temu, gdy się zorientowałem.

Wczoraj wgrałem do modułu pierwsze oprogramowanie w którym ta funkcja się pojawiła. I nic. Wgrałem tę z poprawką maski i też nic. Wgrywałem konfigurację z włączoną i wyłączoną tą funkcją i dalej nic.
Dziś zmieniłem wyświetlacz z GIDa na CIDa i niestety dalej brak reakcji.

Niestety nie bardzo potrafię sobie przypomnieć w jakich okolicznościach i kiedy dokładnie to zniknęło, jakoś mi to umknęło uwadze, zwłaszcza że autem częściej żona jeździ aniżeli ja. Jedynie kojarzy mi się, że mogło to być w czasie gdy dokupiłem licencję na parametry klimatronika. Po wgraniu nowej licencji wykasowało mi wszystkie ustawienia i ustawiałem wszystko od nowa, bo nie miałem konfiguracji zapisanej. I tak mi się kojarzy, że przed tym jeszcze komunikaty się pojawiały. Ale to może nie mieć zupełnie znaczenia.

Natomiast żonie ostatnio wyskoczył komunikat o otwartych drzwiach kierowcy po włączeniu auta pod pracą. Drzwi były zamknięte. Otwieranie i zamykanie drzwi nie zmieniało nic. Komunikat nie zniknął póki nie zgasiła auta pod domem.

Czy masz jakiś pomysł co to może być? Czy wina może być po stronie modułu, czy może auta?

Dodam, że nie zauważyłem, żadnych anomalii w zachowaniu alarmu lub świateł w kabinie po otwarciu drzwi. Wszystko wydaje się działać ok.

Teraz sobie pomyślałem pisząc to, że mogłem sprawdzić w opcomie czy się pojawiają info o otwartych drzwiach, o ile wogóle można to opcomem sprawdzić. Postaram się to zrobić wkrótce. Będzie wiadomo czy to auto czy moduł. Chyba ;)

Dzięki.
Pozdrawiam

358ModułSugestiaVery LowLowSport w automacie, z wyłączeniem skrzyni.Niepotwierdzony
0%
Task Description

Mam takie pytanie. Mam fabryczny sport, ale praktycznie z niego nie korzystam, bo automatyczna skrzynia wchodzi wtedy w tryb wariata i nie da się normalnie jeździć. Przydaje się to tylko do szybkiego ruszenia/wyprzedzenia.
I tak sobie pomyślałem, czy umiałbyś zrobić sport, który nie przestawiał by skrzyni w tryb sport? Tzn żeby cała reszta działała jak w sport, a skrzynia została w normalnym trybie. Pewnie nie bardzo się da, ale spytać warto.
Dzięki.
Pozdrawiam Patryqo

 149 ModułBłądVery LowLow Automatyczne zamykanie szyb po osiągnięciu zadanej pręd ...Closed
100%
Task Description

Automatyczne zamykanie szyb po osiągnięciu zadanej prędkości przestało działać prawdopodobnie po aktualizacji do wersji z ulepszonym wykrywaniem wypalania dpf w 1.9

 148 ModułBłądVery LowLow Automat - akcje po wstecznym przestały działać. Closed
100%
Task Description

Akcje po wstecznym przestały działać prawdopodobnie po aktualizacji do wersji testowej z ulepszonym wykrywaniem wypalania dpf w 1.9

 12 ModułBłądVery LowLow Nie działające akcje dla wstecznego Closed
100%
Task Description

Zafira w automacie. Żadna akcja nie chce działać w światłach dla wstecznego.

Showing tasks 1 - 7 of 7 Page 1 of 1

Available keyboard shortcuts

Tasklist

Task Details

Task Editing