All Projects

ID Category Task Type Priority Severity Summary Status Progress
315ModułSugestiaVery LowLowIlość mignięć kierunkowskazu na pierwszym stopniu manet...Niepotwierdzony
0%
Task Description

Czy modułem możnaby było zwiększyć ilość mignięć kierunkowskazu np. przy zmianie pasa (pierwszy stopien manetki ) ? Fabrycznie sa 3 migniecia , daloby radę zrobić z tego 5 ? Tak chyba jest w nowszych autach

 311 ModułBłądVery LowLow Doświetlenie zakrętów aktywne mimo wyłączonych świateł  Closed
100%
Task Description

Moduł uruchamia doswietlanie zakrętów halogenami pomimo wlacznika swiatel na pozycji 0 ( brak auto i cz .zmierzchu ). Próbowałem z pustą akcją jako dzienne i bez niej. Trzeba poprawić podpowiedź w konfiguratorze odnośnie ustawiania pustej akcji.

 304 ModułSugestiaVery LowLow Powrót tej samej zakładki po wylaczeniu okna cz. Parkow ...Closed
100%
Task Description

Czy jest możliwość by po wygaśnięciu okna z czujnikami parkowania wracała wcześniej ustawiona zakładka ? Narazie zawsze włącza się zakladka UHP zamiast ustawionej wczesniej BC.

 223 ModułBłądVery LowLow Współpraca manetki/modułu z CID przedlift Closed
100%
Task Description

CID różnie reaguje na manetkę. Czasem reakcja na przycisk jest płynna i natychmiastowa, a czasem trzeba kilka razy przyciskać dany przycisk żeby wyświetlacz zareagował. Sytuacja znacznie pogarsza się po odpaleniu silnika. Kilka razy trzeba kasować te same komunikaty(skasowany po chwili wyświetla się znowu). Przy wpiętym module co jakiś czas mignie podświetlenie panelu ECC.

Showing tasks 1 - 4 of 4 Page 1 of 1

Available keyboard shortcuts

Tasklist

Task Details

Task Editing