Notice: A non well formed numeric value encountered in /home/lwpmeuunji/bugs/includes/class.flyspray.php on line 105 Notice: A non well formed numeric value encountered in /home/lwpmeuunji/bugs/includes/class.flyspray.php on line 105 Notice: A non well formed numeric value encountered in /home/lwpmeuunji/bugs/includes/class.flyspray.php on line 105 Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/lwpmeuunji/bugs/includes/class.flyspray.php on line 113 Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/lwpmeuunji/bugs/vendor/adodb/adodb-php/adodb.inc.php on line 1167 Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/lwpmeuunji/bugs/includes/class.user.php on line 115 FS#155 : Rozdzielenie opcji komfortowego zamykania i otwierania okien.

LWPM Comfort Module

 • Status Niepotwierdzony
 • Percent Complete
  0%
 • Task Type Sugestia
 • Category Konfigurator
 • Assigned To No-one
 • Operating System wszystkie
 • Priority Very Low
 • Reported Version v0.3
 • Due in Version Undecided
 • Votes 2
 • Private
Attached to Project: LWPM Comfort Module
Opened by Filip Nowicki - 09.08.2018

FS#155 - Rozdzielenie opcji komfortowego zamykania i otwierania okien.

Jeśli nie byłoby by to zbyt problematyczne, to przydałoby się oddzielić komfortowe zamykanie okien od otwierania, żeby można było włączyć tylko jedną funkcje. Nie wiem jak w innych modelach, ale większość Vectr C ma domykanie fabrycznie, a jest ono o tyle fajniejsze, że pozwala łatwo zostawić uchylone okna w dowolnym stopniu. Jednocześnie nie chciałbym rezygnować z otwierania z modułu, bo to druga po Dpf opcja przez którą go kupiłem, jak znalazł na obecne upały.

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/lwpmeuunji/bugs/includes/class.user.php on line 115 Admin
LWPM commented on 13.08.2018 14:59

VC ma komfortowe zamykanie, a nie ma komfortowego otwierania... dobrze rozumiem?

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/lwpmeuunji/bugs/includes/class.user.php on line 115
Filip Nowicki commented on 13.08.2018 15:40

To jest tak, że większość ma zamykanie, a mało która ma otwieranie, chyba tylko te z fabrycznym alarmem. Dlatego pisałem o rozdzieleniu na dwie opcje, bo fabryczne zamykanie jest moim zdaniem fajniejsze, ale otwieranie też by każdy pewnie chciał mieć.

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/lwpmeuunji/bugs/includes/class.user.php on line 115
Patryk Frączek commented on 20.08.2018 10:32

Wiekszosc vc ma i zamykanie i otwietanie. Problem moga miec jedynie vc z pierwszych roczmikow 2002, 2003. Reszta to kwestia programowania techem (nie chinskim opcomem).

Loading...

Available keyboard shortcuts

Tasklist

Task Details

Task Editing